مستربچ قرمز

تماس با مشتری

با پر کردن فرم زیر مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
مستربچ قرمز پلی اتیلن

لیست محصولات

مستربچ قرمز یکی از انواع پرفروش مستربچ و پرکاربردترین نوع مستربچ است. مستربچ قرمز مسترمستربچ یکی از باکیفیت‌ترین مستربچ‌های موجود در بازار است. خرید مستربچ قرمز با کاربردهای مختلف به خریداران ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بر اساس طیف رنگی و پایه آن‌ها متغیر خواهد بود.  شما می‌توانید به سادگی از طریق ارتباط با واحد فروش ما انواع مستربچ قرمز را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت مستربچ قرمز با مشاورین ما در تماس باشید.

مستربچ قرمز

انواع مستربچ های قرمز مسترمستربچ

مستربچ‌های قرمز در طیف‌های مختلفی به فروش می‌رسند. استفاده از هر نوع از این طیف‌ها می‌تواند بر محصول نهایی مورد نظر اثرگذار باشد. از طرف دیگر بیشتر مستربچ‌های قرمز با ویزگی‌های متفاوتی به فروش می‌رسند مثل پی وی سی، یا بر پایه جنس آن‌ها و در نهایت ممکن است فلورسنت بودن یا نبون هم بر روی قیمت نهایی اثرگذار باشد. انواع مختلف مستربچ قرمز عبارتنداز:

مستربچ قرمز پلی اتیلن

این مستربچ نوع براق مستربچ قرمز است.

مستربچ قرمز پلی پروپیلن

این نوع مستربچ قرمز جلوه خاصی را به محصولات شما می‌بخشد.

مستربچ قرمز پی وی سی

مستربچ قرمز پی وی سی علاوه بر رنگ قرمز ویزگی پایداری در برابر نور را هم دارد.

مستربچ قرمز فلورسنت

مستربچ قرمز فلورسنت علاوه بر رنگ قرمز جلای فلورسنت را هم دارد که باعث جذابین بیشتر محصول نهایی می‌شود.

با خرید مستربچ قرمز در هر طیفی شما می‌توانید از کیفیت مستربچ مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. بنابراین، شما باید با توجه به محصول که قصد تولید آن را دارید انواع مستربچ قرمز در هر طیف مورد نظر خود را شناسایی کنید. این کار به تنهایی و بدون تخصص ممکن نیست به همین دلیل برای اطلاع از قیمت مستربچ قرمز و خرید مستربچ قرمز با قیمت مناسب با مشاورین ما در تماس باشید.

سوالات متداول

فهرست