1. مستر مستربچ
  2. »
  3. مستربچ رنگی

مستربچ رنگی

تماس با مشتری

با پر کردن فرم زیر مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
انواع مستربچ های رنگی

لیست محصولات

مستربچ رنگی یکی از انواع پرفروش مستربچ است. مستربچ رنگی مسترمستربچ یکی از باکیفیت‌ترین مستربچ‌های رنگی موجود در بازار است. خرید مستربچ رنگی بر خلاف تصور بسیاری از افراد روش بسیار ساده‌ای دارد. انواع مستربچ‌های رنگی در رنگ‌های مختلف به خریداران ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بر اساس نوع و طیف رنگی متغیر خواهد بود.  شما می‌توانید به سادگی از طریق ارتباط با واحد فروش ما انواع مستربچ رنگی را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت مستربچ رنگی با مشاورین ما در تماس باشید.

سال‌ها قبل جهان از دید سیستم‌های تصویری، سیاه و سفید بود. این موضوع باعث می‌شد که زیبایی‌های واقعی تصویر آنچنان که باید به چشم نیاید. با ظهور رنگ، در عرصه تکنولوژی انقلابی جدید به پا شد. کم کم تبلیغات خوش آب و رنگ‌تر شدند و برندها برای رنگ و طرح محصولات خود هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کردند به شکلی که در سال‌های اخیر محصولات تنها به دلیل ظاهر و طراحی خود به فروش می‌رسند. مستر مستربچ تصمیم گرفته است که انواع مستربچ رنگی را با کیفیتی باورنکردنی در اختیار خریداران قرار بدهد. با این حساب، شما با خرید مستربچ رنگی مسترمستربچ هم کیفیت کار را حفظ کرده‌اید و هم جذابیت ظاهری محصولات را از دست نداده‌اید.

انواع مستربچ های رنگی مسترمستربچ

مستربچ رنگی در انواه و رنگ‌های مختلفی به فروش می‌رسد که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاصی دارند. طیف‌های مختلفی از انواع مستربچ رنگی به وسیله مستر مستربچ به فروش می‌رسد. این طیف‌ها بنا به درخواست مشتریان می‌تواند ارائه بشود. علاوه بر این موضوع در مستربچ رنگی پایه‌های مختلفی از مواد مثل پلی اتیلن و پلی پروپیلن به کار می‌رود. رنگ مستربچ های رنگی می‌تواند فلورسنت یا عادی باشد. رنگ مستربچ های رنگی می‌تواند اثرگذاری زیادی را در ویژگی و کیفیت محصول نهایی داشته باشد.

انواع مختلف مستربچ رنگی عبارتنداز:

  • مستربچ رنگی قرمز:

خود مستربچ قرمز شامل مستربچ رنگی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، پی وی سی و فلورسنت است.

  • مستربچ رنگی آبی:

خود مستربچ آبی شامل مستربچ رنگی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، پی وی سی و فلورسنت است.

  • مستربچ رنگی سبز:

مستربچ سبز شامل مستربچ رنگی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، پی وی سی و فلورسنت است.

  • مستربچ رنگی بنفش

  • مستربچ رنگی طلایی

  • مستربچ رنگی صورتی

و …

توجه کنید که با خرید مستربچ رنگی باکیفیت، علاوه بر ویژگی رنگی بودن شفافیت و جذابیت بالایی را به محصولات شما می‌بخشد.

بنابراین، شما باید با توجه به محصول که قصد تولید آن را دارید انواع مستربچ رنگی مورد نظر خود را شناسایی کنید. این کار به تنهایی و بدون تخصص ممکن نیست به همین دلیل برای اطلاع از قیمت مستربچ رنگی و خرید مستربچ رنگی با قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.

سوالات متداول

فهرست