مستربچ سبز

تماس با مشتری

با پر کردن فرم زیر مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
مستربج سبز پلی پروپیلن

لیست محصولات

مستربچ سبز یکی از انواع پرفروش مستربچ و پرکاربردترین نوع مستربچ است. مستربچ سبز مسترمستربچ یکی از باکیفیت‌ترین مستربچ‌های موجود در بازار است. خرید مستربچ سبز با کاربردهای مختلف به خریداران ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بر اساس طیف رنگی و پایه آن‌ها متغیر خواهد بود.  شما می‌توانید به سادگی از طریق ارتباط با واحد فروش ما انواع مستربچ سبز را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت مستربچ سبز با مشاورین ما در تماس باشید.

انواع مستربچ های سبز مسترمستربچ

مستربچ‌های سبز در طیف‌های مختلفی به فروش می‌رسند. استفاده از هر نوع از این طیف‌ها می‌تواند بر محصول نهایی مورد نظر اثرگذار باشد. از طرف دیگر بیشتر مستربچ‌های سبز با ویزگی‌های متفاوتی به فروش می‌رسند مثل پی وی سی، یا بر پایه جنس آن‌ها و در نهایت ممکن است فلورسنت بودن یا نبون هم بر روی قیمت نهایی اثرگذار باشد. انواع مختلف مستربچ سبز عبارتنداز:

مستربچ سبز پلی اتیلن

این مستربچ نوع براق مستربچ سبز است.

مستربچ سبز پلی پروپیلن

این نوع مستربچ سبز جلوه خاصی را به محصولات شما می‌بخشد.

مستربچ سبز پی وی سی

مستربچ سبز پی وی سی علاوه بر رنگ سبز ویزگی پایداری در برابر نور را هم دارد.

مستربچ سبز فلورسنت

مستربچ سبز فلورسنت علاوه بر رنگ سبز جلای فلورسنت را هم دارد که باعث جذسبزن بیشتر محصول نهایی می‌شود.

با خرید مستربچ سبز در هر طیفی شما می‌توانید از کیفیت مستربچ مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. بنابراین، شما باید با توجه به محصول که قصد تولید آن را دارید انواع مستربچ سبز در هر طیف مورد نظر خود را شناسایی کنید. این کار به تنهایی و بدون تخصص ممکن نیست به همین دلیل برای اطلاع از قیمت مستربچ سبز و خرید مستربچ سبز با قیمت مناسب با مشاورین ما در تماس باشید.

سوالات متداول

فهرست