مستربچ آبی

تماس با مشتری

با پر کردن فرم زیر مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
مستر بچ آبی پلی اتیلن

لیست محصولات

نقد و بررسی

مستربچ آبی یکی از انواع پرفروش مستربچ و پرکاربردترین نوع مستربچ است. مستربچ آبی مسترمستربچ یکی از باکیفیت‌ترین مستربچ‌های موجود در بازار است. خرید مستربچ آبی با کاربردهای مختلف به خریداران ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بر اساس طیف رنگی و پایه آن‌ها متغیر خواهد بود.  شما می‌توانید به سادگی از طریق ارتباط با واحد فروش ما انواع مستربچ آبی را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت مستربچ آبی با مشاورین ما در تماس باشید.

انواع مستربچ های آبی مسترمستربچ

مستربچ‌های آبی در طیف‌های مختلفی به فروش می‌رسند. استفاده از هر نوع از این طیف‌ها می‌تواند بر محصول نهایی مورد نظر اثرگذار باشد. از طرف دیگر بیشتر مستربچ‌های آبی با ویزگی‌های متفاوتی به فروش می‌رسند مثل پی وی سی، یا بر پایه جنس آن‌ها و در نهایت ممکن است فلورسنت بودن یا نبون هم بر روی قیمت نهایی اثرگذار باشد. انواع مختلف مستربچ آبی عبارتنداز:

مستربچ آبی پلی اتیلن

این مستربچ نوع براق مستربچ آبی است.

مستربچ آبی پلی پروپیلن

این نوع مستربچ آبی جلوه خاصی را به محصولات شما می‌بخشد.

مستربچ آبی پی وی سی

مستربچ آبی پی وی سی علاوه بر رنگ آبی ویزگی پایداری در برابر نور را هم دارد.

مستربچ آبی فلورسنت

مستربچ آبی فلورسنت علاوه بر رنگ آبی جلای فلورسنت را هم دارد که باعث جذابین بیشتر محصول نهایی می‌شود.

با خرید مستربچ آبی در هر طیفی شما می‌توانید از کیفیت مستربچ مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. بنابراین، شما باید با توجه به محصول که قصد تولید آن را دارید انواع مستربچ آبی در هر طیف مورد نظر خود را شناسایی کنید. این کار به تنهایی و بدون تخصص ممکن نیست به همین دلیل برای اطلاع از قیمت مستربچ آبی و خرید مستربچ آبی با قیمت مناسب با مشاورین ما در تماس باشید.

فهرست